ZJEDNODUŠENÉ POKYNY PRO RODIČE

22.01.2021 16:47

Vážení rodiče,

v níže uvedených bodech se pokusím shrnout pro Vás důležité informace.

1. Neustále kontrolujte webové stránky.
  2. Informace o znovuotevření MŠ budou opět zveřejněny na webových stránkách.
  3. Při jakémkoli zhoršení Vašeho zdravotního stavu nebo stavu Vašeho dítěte kontaktujte své lékaře.

KHS rozhodla o uzavření MŠ prozatím do 29.1.2021.

PRO DĚTI, JEŽ PŘIŠLY DO STYKU S POZITIVNÍ OSOBOU:

• V karanténě jsou děti, které navštěvovaly MŠ ve dnech 18. a 19. 2021.

• Karanténa se vztahuje prozatím pouze na děti a personál MŠ.

• Na PCR testy rodiče svoje děti objednají přes on-line formulář. Zvolí si kterékoli odběrové místo. Nejdříve na neděli 24.1.2020, nejpozději na 29.1.2021

• Na testy půjdou všechny děti viz. ,,Informace pro rodiče dětí, jež přišly do styku s pozitivní osobou". Není možnost volby či individuálního rozhodování.

• Rodiče kontaktují dětské lékaře a sdělí, že jejich dítě je v nařízené karanténě.

• OČR vystavuje dětský lékař.

• Rodiče vykonávat práci a ostatní běžné činnosti (do výsledků testů dítěte) mohou, děti nikoli - zdržují se pouze v místě bydliště a jsou v karanténě!

• Je vydáno doporučení o sociální zdrženlivosti.

PRO DĚTI, JEŽ V KONTAKTU S POZITIVNÍ OSOBOU NEBYLY:

• Pokud Vaše děti MŠ nenavštěvovaly ve dnech 18. a 19.1.2021, karanténa a nutnost jít na PCR testy se jich netýká.

• Popřemýšlejte, zda jste nepřišli do styku s někým, kdo byl v kontaktu s pozitivní osobou. Pokud ano, doporučujeme omezit osobní kontakty.

• Jinak pro Vás platí pouze informace o uzavření MŠ.